Pozyczki pozabankowe bez weryfikacji

Brak oceny

Rynek finansowy przeżywa w ostatnich latach prawdziwą internetową rewolucję. Wszystkie produkty finansowe są już dostępne online. Nawet wnioskowanie o pożyczki pozabankowe bez weryfikacji jest już możliwe przez Internet. Jest to bardzo ważne, ponieważ wielu osobom zaoszczędzi to czasu oraz zwiększa szansę na pożyczkę. Pewnie teraz zadajesz sobie pytanie, jak to ma zwiększyć moją szansę? Sprawdź w dalszej części artykułu.

Pożyczki online bez weryfikacji

Pożyczki internetowe bardzo często nie sprawdzają i nie weryfikują klienta w takim stopniu jak zapewniają pożyczkodawcy. Dzieje się tak z wielu przyczyny. Otóż kiedy klient wnioskuje online to może to robić w 10 różnych firmach i wybrać tylko jedną z nich. Dlatego też nie każdy pożyczkodawca decyduje się na pobranie płatnego raportu z BIKu lub KRD. Stąd duża szansa, że nasze zadłużenie nie wyjdzie na jaw. Kolejna kwestia to niezawodność systemów. Przy pobraniu raportu z BIK, może nastąpić zerwanie połączenia, chwilowa niedostępność BIKu. Istnieje szereg sytuacji technicznych, w których pobranie raportu nie jest możliwe.

Pożyczki pozabankowe długoterminowe

Nawet jeśli technicznie wszystko jest sprawne i firma pożyczkowa obiera raport to nie oznacza to, że jest on decydujący i pożyczkodawca nie bierze innych czynników pod uwagę. Dlatego też nie należy się za bardzo bać weryfikacji, bo to nie jest taka weryfikacja jak wydzwanianie do firmy, w celu sprawdzenia zadłużenia lub dostarczenie wszelakich zaświadczeń typu potwierdzenie opłacania prądu zgodnie z harmonogramem. Poniżej przygotowaliśmy dla Was ciekawe oferty pożyczek, w których weryfikacja nie występuje lub jest bardzo łagodna.

Oceń stronę

Pierwszy kwartał w liczbach

Brak oceny

pożyczki - dane statystycznePierwszy kwartał 2017 roku za nami, czas na podsumowanie wyników jednej z największych grup pożyczkowych na świecie, czyli: International Personal Finance.

International Personal Finance w liczbach za I kwartał:

  • Wzrost udzielanych pożyczek w grupie o 5%,
  • Wzrost o 20% wartości pożyczek w obsługą domową w Meksyku,
  • Wzrost o 4% liczby klientów z obsługą domową w Meksyku,
  • Wzrost liczby udzielanych pożyczek przez IPF Digital o 61%.
  • Spadek wartości pożyczek z obsługą domową w Europie o 7%,
  • Spadek liczby klientów korzystających z pożyczek z obsługą domową o 9%
  • Spadek liczby klientów na poziomie grupy o 2%.
Dane pochodzą z media-provident.pl.

Jakie można wysnuć wnioski? W krajach gdzie rynek dopiero się rozwija, takich jak Meksyk ludzie chętnie korzystają z pożyczek, w których klient może wybrać pełną obsługę we własnym domu.  Natomiast państwa bardziej rozwinięte technologicznie, coraz mniej korzystają z tego typu ofert. Wolą wybrać pożyczki pozabankowe przez Internet, bez wizyty osób trzecich w ich domach. Myślimy, że ten trend będzie się utrzymywał w kolejnych kwartałach.

Oceń stronę